Referencje

Nasze motto: "Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu."

BRYGADA MISTRZA JÓZEFA od samego początku wykazywała się elastycznością wobec propozycji cenowych. Wszystkie moje propozycje i sugestie były przez Właściciela firmy dokładnie realizowane. Podejście to sprawiło, że mogliśmy na bieżąco dokonywać zmian i poprawek, a także bezproblemowo ustalać godziny pracy. Punktualność oraz terminowość to zalety właśnie tej firmy. Dotrzymywanie słowa i uczciwość stawiają ich firmę na wysokim poziomie. Natomiast samo wykonanie pracy samo mówi za siebie - pełen profesjonalizm. Dziękuję i POLECAM !

Dodatkowo zleciłam firmie wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar i musze przyznać, że i w tej kwestii nie zawiodłam się.

pp. Podracka Maria
Gdańsk,  wrzesień 2011r

 

BRYGADA MISTRZA JÓZEFA wykonała dla mnie remont wraz z kompleksowym wykończeniem mieszkania.
Zaproponowany  kosztorys był bardzo bliski ostatecznego rozliczenia. Różnica wynikała z dodatkowych zleconych przeze mnie prac. Każda zaś zmiana była na bieżąco omawiana i udzielane były cenne wskazówki. Ustalone terminy wykonania są realnie i bardzo dokładnie utrzymywane. 
Pracownicy BRYGADY MISTRZA JÓZEFA słusznie można nazwać - Specjaliści w swojej dziedzinie – po prostu są dobrymi fachowcami, którzy dbają o swoją pracę oraz o mieszkanie, gdzie pracują pozostawiają je czyste i wysprzątane. 
Rekomendujemy BRYGADĘ MISTRZA JÓZEFA zarówno na mały jak na kompleksowy remont. Jest to firma godna zaufania.

p. Teresa Kozak
Gdańsk, luty 2012r

 

Firma BRYGADA MISTRZA JÓZEFA z Gdyni wykonała dla nas w uzgodnionym terminie kompleksowe prace wykończeniowe mieszkania odebranego od dewelopera w Gdańsku.
Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu wykonanych robót jak również na pochwalę zasługuje bardzo dobra organizacja pracy, szybkość i rzetelność przekonały nas, że z usług tej firmy warto korzystać także w przyszłości.
Firmę BRYGADA MISTRZA JÓZEFA możemy polecić jako doświadczonego i sprawdzonego partnera w zakresie kompleksowego wykończania mieszkań pod „klucz”.  
Pragnę również zaznaczyć, że firma Brygada Mistrza Józefa dysponuje sprawnymi ekipami specjalizującymi się w różnych zakresach prac  remontowo-wykończeniowych.
Życzymy dalszych sukcesów.

pp. Ajchner
Gdańsk, kwiecień 2012r

 

Powierzyliśmy remont całego mieszkania BRYGADZIE MISTRZA JÓZEFA,  jesteśmy bardzo zadowoleni z ich projektu i wykonania prac remontowo-wykończeniowych. Precyzyjne wykonanie i efekt końcowy przeszły nasze oczekiwania. Prace zostały wykonane z wyjątkową starannością - dosłownie o każdym szczególe, w każdym zakątku mieszkania.  
Pracowników BRYGADY MISTRZA JÓZEFA cechuje dokładność i terminowość wykonywanych robót, a w przypadku skomplikowanych prac cechowała ich wyjątkowa cierpliwość.
Mieszkanie zostało kompleksowo wykończone pod „klucz”.
Jest to firma godna zaufania. POLECAM!

pp. Szyszka
Gdańsk, czerwiec 2012r

 

Skorzystaliśmy z usług BRYGADY MISTRZA JÓZEFA dzięki poleceniu nam przez sąsiadów. Firma wykazała się solidnością i fachowością. Zarekomendowany podwykonawca rzetelnie i uczciwie podjął się zlecenia wykonania mebli kuchennych wraz z zabudowaniem szaf w przedpokoju w naszym mieszkaniu. Jakość wykonania i koszt na tle konkurencji był też istotnym elementem podjęcia przez nas decyzji o współpracy. Bardzo polecam firmę ponieważ potrafią fachowo doradzić i słyną z pełnego profesjonalizmu.
Osobne podziękowania kieruję do Pana Krzysztofa, który zawsze reagował  i przyjeżdżał na wszelkie moje prośby dotyczące ukrytych usterek wynikających ze strony dewelopera, a które ujawniły się po czasie. 

pp. Łykowscy
Gdańsk październik 2012r

 

Firmę BRYGADA MISTRZA JÓZEFA mogę zarekomendować w sposób szczególny, bowiem prace wykonywane przez wskazaną ekipę pracowników firmy były i są wykonywane bardzo rzetelnie, ze szczególną starannością i dokładnością, zarówno na etapie przygotowywania kalkulacji i wyceny prac, jak również na etapie ich wykonywania.
Pan Krzysztof od lat współpracuje z tymi samymi pracownikami, co stanowi dodatkowy atut; jakość ich pracy jest bardzo wysoko oceniana zarówno przez właściciela firmy, jak również klientów firmy.
Dodatkowo Pan Krzysztof udzielał zawsze wielu cennych wskazówek i rad, często przekraczających zakres współpracy, co powoduje dodatkowy komfort po stronie klientów.
Zadowolona z  odbioru dotychczasowych prac dodatkowo zleciłam wykonanie mebli kuchennych wraz z zabudowaniem szaf w mieszkaniu.

p. Semblewska
Gdańsk  grudzień 2012r / styczeń 2013r