O nas

Nasze motto: "Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu."

Brygada Mistrza Józefa działa na terenie Trójmiasta i okolic. Wykonujemy w przystępnej cenie, kompleksowe prace remontowo-wykończeniowe w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach w stanie developerskim. Realizujemy wykonane  przez Państwa  indywidualne projekty lub sami, proponujemy Państwu, sporządzenie takiego projektu, przez naszych specjalistów. W zależności od zakresu zleconych nam prac staramy się tak dobrać odpowiednią ekipę – specjalistów w swojej dziedzinie – abyście Państwo mogli zaufać i powierzyć bez obaw wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych prac remontowych w swoim mieszkaniu czy domu.

Nasi pracownicy i partnerzy – to solidni i odpowiedzialni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przykładają się do swojej pracy i wykonują ją z wielkim zaangażowaniem oraz z pasją.

O ich pracy świadczą dotychczasowi w pełni zadowoleni Klienci i ich rekomendacje.

Zespół uzupełniających się Partnerów skupionych w Brygadzie Mistrza Józefa zapewnia nowe standardy usług w dziedzinie wykańczania wnętrz. 

Od podpisania umowy do odbioru wysprzątanego mieszkania to my zajmujemy się wszystkim – aranżacją (na życzenie Klienta), nadzorem i pracami wykończeniowymi. Przekonaj się, jakie to wygodne.

Doświadczenie nauczyło nas współpracy ze sprawdzonymi partnerami, która daje gwarancję jakości i satysfakcji, a co najważniejsze - gwarancję Dobrej Ceny.

Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Z nami zawsze możesz negocjować.

Inspiracje:

„Józef nie był rzemieślnikiem, który uprawia sztukę dla sztuki; był zawsze gotów każdemu usłużyć. Jakość pracy zależała nie tyle od jakości użytych narzędzi, ile od pomysłowości rzemieślnika.
Jego dom, a raczej warsztat, był miejscem spotkań tych wszystkich, którzy potrze­bowali pomocy fachowca. Był to dom otwarty dla wszystkich, w którym wszyscy czują się dobrze. Józef zajmował się budo­wą, konserwacją i naprawą. Pracował nie tylko w warsztacie. Na pewno nieraz musiał pójść gdzieś daleko, by zaopatrzyć się w drewno czy inne niezbędne rzeczy lub by spełnić życzenie klientów, którzy żądali pracy u siebie w domu czy w polu”.